Sponzorujte

Jste firma a rádi byste v rámci své společenské odpovědnosti podpořili ochranu přírody?

Co děláme?

V Českém svazu ochránců přírody najdete celou paletu programů, které je možné podpořit, a tím zajistit jejich životaschopnost i v následujících letech. Ať už je Vám blízká praktická činnost pro přírodu, která zajistí dlouhodobou péči o biologicky hodnotné lokality, osvěta dětí a mládeže v environmentálních tématech či snaha zachovat pro budoucí generace staré odrůdy ovocných stromů, v Českém svazu ochránců přírody si vyberete. Naše práce se zaměřuje ale také na problémy klimatických změn, a to především snahou vracet do krajiny drobné prvky zadržující vodu. Budujeme tůně, chráníme mokřady, podporujeme obnovu menších rybníků. V urbanizovaných oblastech apelujeme za zachování zeleně, která vytváří stín a snižuje teplotu v horkých dnech.

Nabídka pro Vás

V případě, že se rozhodnete finančně podporovat některý z našich programů, nabízíme různé možnosti propagace značky Vaší firmy, a to jak ve virtuálním, tak reálném světě. Vaše logo se může objevit na webových stránkách ČSOP, webových stránkách našich programů či na sociálních sítích. Propagace Vaší firmy bude probíhat na společenských a přírodovědných akcích, kterých se účastní naši členové i veřejnost. Spolupráce s naší organizací je zárukou, že Vaše finanční podpora půjde na projekty, které skutečně vedou k podpoře a zachování přírodního bohatství naší krajiny, nikoli na projekty, které mají marketingově líbivý obsah, ale jejich skutečný dopad na přírodu je mizivý, ba v některých případech škodlivý. Český svaz ochránců přírody úzce spolupracuje s lidmi z akademického a mezinárodního prostředí a sami členové ČSOP jsou často vědci a odborníci v přírodovědných oborech. Dosah naší činnosti je celorepublikový, po celé zemi máme kolem 300 základních organizací, které provozují široké spektrum ochranářských činností.

Chcete se dovědět více?

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, dejte nám vědět na e-mailovou adresu nebo na telefon 222 516 115. Rádi vám podrobněji představíme naší činnost a domluvíme se na formě možné spolupráce.

Těšíme se na spolupráci!